KRAKÓW
GDAŃSK
WROCŁAW
POZNAŃ
WARSZAWA
Security Excellence

Security Excellence

 

Program wymiany wiedzy i doświadczeń w gronie osób tworzących
strategię cyberbezpieczeństwa firm i instytucji publicznych.

POBIERZ RAPORT

Cyberbezpieczeństwo vs. Człowiek

Korzystanie z nowych technologii w sposób gwarantujący możliwie największe bezpieczeństwo, nie tylko w życiu prywatnym, ale i służbowym, to wciąż ogromne pole do nauki dla większości z nas. Na przykładzie technik wykorzystywanych do szpiegostwa gospodarczego objaśnimy jak konkurencyjne firmy zdobywają dane na temat projektów swoich rynkowych rywali i jak ustrzec się przed wyciekiem danych firmowych oraz co z robić, kiedy już do tego dojdzie.

Piotr Konieczny - Security Excellence 2018

Cyberbezpieczeństwo vs. Regulacje

Rok 2018 to dla cyberbepieczeństwa rok szczególny. Wchodzą w życie rewolucyjne zmiany wymagań cyber bezpieczeństwa w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. RODO i dyrektywa KCS/NIS wprowadzają rewolucyjne zmiany w odniesieniu do strategii bezpieczeństwa - zarządzanie ryzykiem i raportowanie naruszeń bezpieczeństwa stają się obowiązkiem prawnym. Na spotkaniu zajmiemy się zarówno praktyczną analizą incydentów RODO, czyli jednym z najgorętszych tematów od 25 maja, oraz porozmawiamy o wyzwaniach, jakie przed nami stoją w obliczu nowej ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

180918_SER0355.jpg

Cyberbezpieczeństwo vs. Technologie

Przedstawiciele zarządów wiodących firm technologicznych w dynamicznych, kilkuminutowych wystąpieniach pokażą nowoczesne strategie i rozwiązania wspierające zarządzanie cyberbezpieczeństwem. 
Przeanalizujemy ryzyka w różnych modelach konsumpcji IT oraz poszukamy dobrych praktyk w eliminacji lub mitygacji zagrożeń.

Cyberbezpieczeństwo vs. Technologie - Security Excellence 2018

Gdzie i kiedy?

Security Excellence Kraków

6 września 2018 

Potwierdzam udział

 

SECURITY EXCELLENCE GDAŃSK

18 września 2018

Potwierdzam udział

 

SECURITY EXCELLENCE WROCŁAW

27 września 2018

Zarejestruj się

 

SECURITY EXCELLENCE POZNAŃ

8 października 2018

Zarezerwuj miejsce

 

SECURITY EXCELLENCE WARSZAWA

27 listopada 2018

Agenda i rejestracja

 

 

Dlaczego warto?

EKSPERCKIE SESJE ROUNDTABLE

moderowane dyskusje w gronie ekspertów i menedżerów stojących w obliczu podobnych wyzwań biznesowych, organizacyjnych, technologicznych. 

STRATEGICZNE SPOJRZENIE LIDERÓW RYNKU CYBERSEC

zaprosiliśmy do współpracy przedstawicieli kadry zarządzającej firm sektora ICT i Cybersecurity, aby podzielili się z nami swoją wizją rozwoju technologii.  

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ CXO

stale poszerzamy lokalne społeczności, aby zrzeszać osoby po stronie IT i biznesu inicjujące zmiany wokół technologii i ICT.

CYBERSEC VS. CZŁOWIEK:

PIOTR KONIECZNY

Piotr Konieczny, założyciel serwisu Niebezpiecznik.pl, opowie o tym jak firmy zdobywają dane na temat projektów swoich rynkowych rywali? Jak ustrzec się przed wyciekiem danych firmowych? Co zrobić jak do wycieku już dojdzie?

CYBERSEC VS. REGULACJE:

MECENAS MARCIN MARUTA

Zaprosiliśmy Mecenasa Marcina Marutę, aby w typowy dla siebie, czyli energetyczny i przystępny sposób przeprowadził praktyczną analizę incydentów RODO oraz opowiedział o wyzwaniach w obliczu nowej ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

DUŻO, DUŻO NETWORKINGU

wierzymy, że poznawanie ludzi, rozmowa z nimi i czerpanie z doświadczeń osób, do których mamy zaufanie niesie największą wartość w coraz bardziej skomplikowanej rzeczywistości biznesowej.  

 

Partnerzy Programu

CISCO.png
DimensionData.png
Fortinet.png
LOGOTYP NETIA.png
TREND MICRO.png
SAMSUNG.png
zscaler_logo.png

Partnerzy Merytoryczni Programu